NAJPOPULARNIEJSZE APLIKACJE MOBILNE

Każdy z nas posiada w telefonie kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt aplikacji. Niektóre umożliwiają nam kontaktowanie się ze znajomymi, niektóre przypominają co i kiedy mamy zrobić, a jeszcze inne pokazują nam jak najlepiej dojechać w konkretne miejsce. Niezliczona ilość aplikacji to niekończące się możliwości. Nie podlega wątpliwościom to, że każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno przeciętni użytkownicy jak i specjaliści danych dziedzin.

Z pewnością niezwykle interesującą kwestią jest to, jakie aplikacje Polacy posiadają w swoich Smartfonach, które z nich cieszą się ogromną popularnością, a które są zdecydowanie niszowe.

Przeanalizujemy dzisiaj, które z aplikacji są najchętniej pobierane z wirtualnych sklepów.

  1. TIK TOK

Od ponad 2 lat jest to aplikacja, która robi furrorę. Zapewne nie jedna osoba czytająca ten wpis złapie się za głowę zadając sobie pytanie „Dlaczego ludzie nieustannie chcą oglądać ludzi, którzy wygłupiają się przed telefonem?”. Fakty jednak są takie, że Tik Tok stał się jedną z ulubionych form rozrywki Polaków.

  • WHATSAPP

Gwarancja sprawnej komunikacji, zarówno wiadomości, filmiki, czy zdjęcia za pomocą WhatsApp’a przesyłają się w błyskawicznym tempie nie tracąc przy tym na jakości. Jest to z pewnością powód, dla którego znajduje się on na większości telefonów.

  • FACEBOOK

Aplikacja, która według wielu zapewne powinna zająć pierwsze miejsce, została zanotowana na trzecim. Mimo tego, że Facebook jest wciąż bardzo popularny, to częściowo jego funkcje zaczynają przejmować inne aplikacje i to po nie wolą sięgać użytkownicy.

  • INSTAGRAM

Ładne zdjęcia, ciekawe instastories to coś, co wszyscy lubimy oglądać. To właśnie dlatego Instagram od kilku lat znajduje się w czołówce najczęściej pobieranych aplikacji.

  • ZOOM

Praca i nauka zdalna, na którą wpłynęła sytuacja epidemiologiczna z pewnością pomogła wybić się aplikacji Zoom. Jest to jedno z najpopularniejszych i najbardziej użytecznych tego typu narzędzi, co wpływa na tak częste pobieranie aplikacji.

A Ty, bez których aplikacji nie wyobrażasz sobie swojego telefonu? Czy któraś z najczęściej pobieranych aplikacji Cię zaskoczyła, czy tak właśnie wyobrażałeś sobie ten ranking?

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *